ENGLISH |

Korzyści z wirtualnego biura czyli Dlaczego u nas?

1. Obniżenie kosztów i wydatków. Usługa wirtualnego biura zapewnia profesjonalną obsługę administracyjno-biurową przy niewielkich kosztach. Eliminuje wydatki związane z wynajęciem, wyposażeniem i utrzymaniem biura. Nie pociąga za sobą konieczności zatrudniania personelu do obsługi sekretariatu firmy. Za niewielką cenę Klient otrzymuje nie tylko możliwość zarejestrowania firmy pod krakowskim adresem ale także czas potrzebny na rozwój dostosowany do jego indywidualnych potrzeb.

2. Prestiżowa lokalizacja. Udostępniamy adres siedziby w samym centrum Krakowa, na terenie Starego Miasta, przy ul. Dietla 50. Rejestracja firmy pod tym adresem określi właściwość organu podatkowego jako: Urząd Skarbowy Kraków – Stare Miasto.

3. Doświadczenie i bezpieczeństwo. Mamy popartą pozytywnymi opiniami Klientów praktykę w prowadzeniu wirtualnego biura. Nasi pracownicy biurowi zapewniają profesjonalną i terminową obsługę administracyjną. Wdrożone przez nas procedury standardów obsługi gwarantują bezpieczeństwo i wysoką jakość świadczonych usług.

4. Kompleksowość i profesjonalizm. Usługa wirtualnego biura nastawiona jest na zaspokajanie potrzeb wynikających z obowiązków publiczno – administracyjnych. Poza udostępnieniem adresu celem rejestracji siedziby podmiotu, zapewniamy profesjonalne prowadzenie ewidencji korespondencji firmowej wraz z elektronicznym przekazywaniem poczty przychodzącej na wskazany adres internetowy. Kompleksowość naszej obsługi to także możliwość prowadzenia księgowości oraz kadr i płac, a także doradztwo rachunkowo-biznesowe.

5. Odpowiedzialność. Nasze biuro przejmuje od Klientów odpowiedzialność za terminowość wywiązywania się z obowiązków administracyjnych, wynikających z faktu prowadzenia podmiotu gospodarczego. Biorąc na siebie odpowiedzialność również za prowadzenie m. in. księgowości czy też kadr i płac dajemy Klientom poczucie komfortu, jaki płynie ze współpracy z doświadczonym i rzetelnym partnerem biznesowym.


» sprawdź korzyści współpracy z biurem rachunkowym!

» sprawdź korzyści założenia spółki z o.o. we współpracy z biurem rachunkowym!

0